Noah J. Goldstein

Noah J. Goldstein

Noah J. Goldstein – Geniusz Perswazji
Noah J. Goldstein, światowej sławy ekspert od perswazji oraz wpływu, współautor książki ’TAK! 60 sekretów nauki perswazji’, jest postacią, której każdy przedsiębiorca powinien się przyjrzeć bliżej. W swoim dorobku ma współpracę z prywatnymi firmami i instytucjami państwowymi, dzieląc się swoją wiedzą jako wykładowca na Uniwersytecie w Chicago.
Goldstein, wraz z Robertem Cialdinim i Steve’em J. Martinem, zaprezentował w swojej książce nie tylko teorie, ale i praktyczne przykłady wykorzystania perswazji. Każdy rozdział książki obfituje w praktyczne wskazówki, które są poparte solidnymi badaniami naukowymi, czyniąc książkę bezcennym zasobem dla każdego, kto chce wpływać na decyzje innych.
To, co wyróżnia Goldsteina, to jego zdolność do przekazywania wiedzy w sposób przystępny i zrozumiały, czyniąc naukę perswazji dostępną dla szerokiego grona odbiorców. Jego prace nie tylko inspirują, ale są również praktycznym przewodnikiem, jak osiągać cele poprzez skuteczniejsze przekonywanie i wpływanie na ludzi. Noah J. Goldstein to ekspert w dziedzinie wpływania na decyzje innych. Jako autor bestsellera 'Tak! 60 sekretów nauki perswazji’, udowadnia, że perswazja to klucz do sukcesu w biznesie.