Przedsiębiorczość

„Fastlane milionera”, MJ DeMarco

Czy zastanawiałeś się, dlaczego jedni ludzie się bogacą, a inni nie potrafią? Dlaczego niektórym wystarcza praca za płacę minimalną, a inni chcą mieć miliony? Ta książka Ci to wyjaśni i będziesz mógł zdecydować, po której jesteś stronie.

Sztuka wojny i nie tylko

"Sztuka Wojny" to książka, którą powinien znać każdy. Przedstawione w niej sztuczki i fortele udowadniają, że strategiczne myślenie może być pomocne w każdej dziedzinie życia - również w biznesie.

„Negocjowanie”, Brian Tracy

Negocjowanie to trudna sztuka. Ale można się jej nauczyć. Trzeba tylko wiedzieć, jak się za to zabrać. Tracy świetnie sobie poradzi w roli nauczyciela, który doskonale wyjaśni, na czym polegają negocjacje.

„Lean w biurze i usługach”

Czy wiesz, że lean to po prostu szczupłe myślenie? To takie opracowywanie planu działania tak, by wprowadzać go w życie skutecznie, wydajnie i szybko, czyli tak jak powinno to wyglądać, jeśli zależy nam na sukcesie.

Six Sigma (George Eckes)

Żeby dobrze zrozumieć metodę Six Sigma, należy pójść na konsultacje do specjalisty albo przeczytać jego książkę. To dobra propozycja dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej i chcieliby zrozumieć fenomen metody Six SIgma.

„Obłędnie proste”, Ken Segall

Jeśli zależy ci na tym, by twoja marka wyróżniała się na tle konkurencji, to musisz myśleć samodzielnie i inaczej niż wszyscy. Myśl brutalnie, kameralnie, minimalistycznie, dynamicznie, obrazowo, słowami, nieformalnie, po ludzku, sceptycznie i bojowo.

Burz Niszcz Zmieniaj

Zastanawiałeś się, dlaczego jedni odnoszą sukces, a inni nie? Być może ci drudzy nie mają wystarczająco dużo odwagi, by zmienić coś w swoim życiu. Może nie potrafią niczego zburzyć i zniszczyć. A Ty umiesz?