Ciekawe książki

Marketing 3.0. Philip Kotler

Philip Kotler jest jednym z ojców marketingu. To człowiek, który doskonale opisuje bieżąca sytuację w marketingu oraz wyznacza nowe trendy. Warto znać jego podejście do marketingu, by móc wypracować sukces swojej firmy.

Social media to ściema B.J. Mendelson

Mimo przewrotnego tytułu książka nie neguje znaczenia Social Mediów. Raczej je wyjaśnia i w sposób przystępny tłumaczy jak działają i jak je wykorzystać. Facebook nie ma wcale magicznej mocy, a Mednelson wyjaśnia, co w jego działaniu jest fenomenem, a co - nie.

„Fastlane milionera”, MJ DeMarco

Czy zastanawiałeś się, dlaczego jedni ludzie się bogacą, a inni nie potrafią? Dlaczego niektórym wystarcza praca za płacę minimalną, a inni chcą mieć miliony? Ta książka Ci to wyjaśni i będziesz mógł zdecydować, po której jesteś stronie.

Sztuka wojny i nie tylko

"Sztuka Wojny" to książka, którą powinien znać każdy. Przedstawione w niej sztuczki i fortele udowadniają, że strategiczne myślenie może być pomocne w każdej dziedzinie życia - również w biznesie.

Polski e-konsument M. Jaciow

"Polski e-konsument" to propozycja dla osób, które chciałyby doskonale poznać swojego internetowego klienta. Jak łatwo się domyślić, znacznie różni się on od klienta biznesów stacjonarnych. Dlatego też warto go dobrze poznać.

„Marketing premium” Dominika Trawka

Jestem na TAK, choć liczę na część drugą. Fajne i czytelnie pokazano schematy działań, choć pozostał niedosyt. Mam nadzieję, że powstanie część druga gdzie Dominika wyraźniej pokaże, jak marki premium używają "anty-praw marketingu" (łamią prawa marketingu).

„MLM. Profesjonalny marketing sieciowy”

Marketing sieciowy wzbudza wiele kontrowersji. Jedni go nienawidzą, inni potrafią utrzymać z niego całą rodzinę. Ten poradnik przyda się każdemu, kto próbuje swoich sił w tej branży. Wyjaśnia podstawowe zasady i pomaga uniknąć błędów początkujących.

Nie każ mi myśleć… Steve Krug

"Nie każ mi myśleć..." to książka, która opisuje zachowania internautów. Wiedza z niej pozwoli zrozumieć użytkownika i pomoże zaprojektować stronę idealną. Jeśli, więc chcesz poznać sekret dobrej strony, to koniecznie przeczytaj więcej.

„Negocjowanie”, Brian Tracy

Negocjowanie to trudna sztuka. Ale można się jej nauczyć. Trzeba tylko wiedzieć, jak się za to zabrać. Tracy świetnie sobie poradzi w roli nauczyciela, który doskonale wyjaśni, na czym polegają negocjacje.

„Lean w biurze i usługach”

Czy wiesz, że lean to po prostu szczupłe myślenie? To takie opracowywanie planu działania tak, by wprowadzać go w życie skutecznie, wydajnie i szybko, czyli tak jak powinno to wyglądać, jeśli zależy nam na sukcesie.