Biznes-Rower, czyli jak stworzyć działający mechanizm biznesu

Biznes powinien działać tak jak rower - prosto i skutecznie. Autorzy tej książki tłumaczą, jak stworzyć mechanizm biznesowy, który będzie równie skuteczny jak mechanizm napędzający rower. Chcesz go poznać?

„Biznes Rower, czyli jak stworzyć działający i praktycznie niezniszczalny mechanizm własnego biznesu w MLM” (Natalia Samarec, Paweł Samarec) to książka w formie audiobooku. Jest ona dedykowana głównie tym, którzy interesują się marketingiem sieciowym. To wyjątkowe nagranie, które pochodzi z autorskiego cyklu szkoleń. MLM to marketing wielopoziomowy. Osoby, które mają zamiar działać w tej branży, powinny poznać podstawowe mechanizmy jej działania. Dopiero po zdobyciu elementarnej wiedzy można opracować właściwą strategię i model biznesowy. Wszystko po to, aby stworzyć niezawodny system, który będzie stabilnie się rozwijał. Ważne jest również to, aby rozwijać i udoskonalać stworzony biznes. Niemal każdy może osiągnąć sukces, jeśli tylko obierze właściwą drogę. Twórcy audiobooka zdradzają nam, w jaki sposób poruszać się w marketingu sieciowym. Każdy krok został szczegółowo omówiony, co ułatwia nam przyswojenie nowych informacji. Każdy, kto planuje działać w branży MLM, powinien sięgnąć po ten audiobook. To nie tylko ogromna dawka wiedzy teoretycznej, ale również praktycznych wskazówek.

Krótko o autorach

Współczesny marketing sieciowy rządzi się swoimi prawami. Nowe przedsiębiorstwa mają problem z tym, aby utrzymać się na rynku. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nie znają one elementarnych reguł tej branży. Zakładanie własnej działalności bez gruntownego przygotowania jest wielkim błędem. W ten sposób można więcej stracić, niż zyskać. Nie zapominajmy również o konkurencji, która czeka na każde nasze potknięcie. Walka o klienta jest bardzo duża. Jest to branża, która daje wiele możliwości, jednak nie każdy potrafi je wykorzystać. Opisywany audiobook będzie strzałem w dziesiątkę dla osób początkujących, ale nie tylko. Nawet ci, którzy działają w branży od wielu lat, powinni stale podnosić poziom swojej wiedzy oraz kompetencji. Tylko wtedy można utrzymać stabilną pozycję na rynku.

Natalia Samarec to doświadczony ekspert z dziedziny marketing sieciowego. To również niezwykle popularny trener biznesu, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Autorskie szkolenia biznesowe to wielka szansa na pozyskanie nowych umiejętności oraz specjalistycznej wiedzy. Samarec duży nacisk kładzie na praktykę. Wszystko po to, aby osoby, które zdecydowały się na kurs, posiadały podstawowe umiejętności z zakresu m.in. sprzedaży, relacji międzyludzkich, czy też rozwoju osobistego.

Paweł Samarec zajmuje się biznesem sieciowym już od kilkudziesięciu lat. Swoją karierę rozpoczynał w latach, gdy branża dopiero się rozwijała. To świetny szkoleniowiec i motywator w jednej osobie. Uważa, że droga do lepszego życia usłana jest przede wszystkim pracą oraz uporem w dążeniu do celu.

Recenzja książki „Biznes Rower, czyli jak stworzyć działający i praktycznie niezniszczalny mechanizm własnego biznesu w MLM”

Mogłoby się wydawać, że audiobook „Biznes Rower, czyli jak stworzyć działający i praktycznie niezniszczalny mechanizm własnego biznesu w MLM” przeznaczony jest głównie osobom początkującym, które dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie. Twórcy przekazują nam wszystko, co powinien wiedzieć każdy specjalista rozpoczynający karierę w branży marketingu sieciowego. Networker, który dopiero zaczyna swoją działalność, jest narażony na wiele pułapek. Autorzy omawianej publikacji ostrzegają nas przed często powtarzającymi się błędami. Oczywiście nie istnieje jeden sprawdzony schemat postępowania. Jeśli ktoś oczekuje gotowej recepty na sukces, to najprawdopodobniej nie jest stworzony do prowadzenia własnego biznesu. Możemy jednak dowiedzieć się, w jaki sposób stawiać kroki, aby zminimalizować ryzyko porażki. Ostrożność to jedna z najważniejszych cech dobrego przedsiębiorcy.

Wskazówki udzielone w audiobooku mogą uchronić nas przed frustracją i zniechęceniem. Są to emocje, które bardzo często pojawiają się na starcie. Eksperci starają nam się udowodnić, że jest to zupełnie normalne. Droga do sukcesu bywa wyboista. Nie zawsze będziemy czuć satysfakcję i zadowolenie. Nie należy więc poddawać się tylko dlatego, że coś nam nie wyszło. Istotne jest to, aby ruszyć do przodu z podwójną dawką energii. Musimy odnaleźć w sobie motywację i determinację. Bez tego biznes szybko nas zniszczy. To my mamy kształtować nasze przedsiębiorstwo, a nie odwrotnie.

Opisywany audiobook jest również genialną opcją dla tych, którzy już działają w branży. Nierzadko trafiamy do marketingu sieciowego z przypadku. Nie posiadamy kompetencji, ani doświadczenia. Uczymy się na własnych błędach. Cechuje nas ambicja, a więc cały czas dążymy do celu. Być może jest to odpowiedni moment na to, aby udoskonalić swój biznes. Udało nam się osiągnąć satysfakcję, jednak zawsze może być lepiej. Wielu przedsiębiorców ma problem z zastojem w firmie. Teoretycznie przedsiębiorstwo działa dobrze i przynosi zyski. Brak rozwoju może jednak okazać się dla nas zabójczy. Nie czekajmy na negatywne konsekwencje. Zacznijmy działać wtedy, gdy nasze szanse na wybicie się są największe. Autorzy audiobooka udzielają nam rad, w jaki sposób odkryć swoje słabe punkty. Nie istnieje przedsiębiorstwo idealne. Każdy biznes ma wady, które sukcesywnie można niwelować. Być może to właśnie one sprawiają, że tkwimy w martwym punkcie. Nierzadko dzieje się tak, że brak nam odwagi do tego, aby wykonać krok w przód. Tkwimy w martwym punkcie, gdyż nie wiemy, jakie efekty przyniosą zmiany.

Audiobook „Biznes Rower (…)” to również propozycja dla liderów z branży MLM. Pozyskane informacje można wykorzystać na kilka różnych sposobów. Z pewnością przydadzą się one podczas budowy sieci konsumenckiej oraz dystrybutorskiej. To także świetna opcja dla tych, którzy chcą poprawić model zarządzania oraz usprawnić komunikację w zespole. Jest to również inspiracja dla liderów, którzy szkolą własny team. Audiobook porusza wiele różnych zagadnień i zjawisk występujących w każdej organizacji. Kierowanie oraz motywowanie zespołu stanie się o wiele łatwiejsze. Lider może szybko i bezproblemowo wybrać tematykę szkolenia, tak aby zwiększyć wydajność danej grupy pracowniczej.