CEO

Sztuka wojny i nie tylko

"Sztuka Wojny" to książka, którą powinien znać każdy. Przedstawione w niej sztuczki i fortele udowadniają, że strategiczne myślenie może być pomocne w każdej dziedzinie życia - również w biznesie.

„Negocjowanie”, Brian Tracy

Negocjowanie to trudna sztuka. Ale można się jej nauczyć. Trzeba tylko wiedzieć, jak się za to zabrać. Tracy świetnie sobie poradzi w roli nauczyciela, który doskonale wyjaśni, na czym polegają negocjacje.

„Lean w biurze i usługach”

Czy wiesz, że lean to po prostu szczupłe myślenie? To takie opracowywanie planu działania tak, by wprowadzać go w życie skutecznie, wydajnie i szybko, czyli tak jak powinno to wyglądać, jeśli zależy nam na sukcesie.

„Obłędnie proste”, Ken Segall

Jeśli zależy ci na tym, by twoja marka wyróżniała się na tle konkurencji, to musisz myśleć samodzielnie i inaczej niż wszyscy. Myśl brutalnie, kameralnie, minimalistycznie, dynamicznie, obrazowo, słowami, nieformalnie, po ludzku, sceptycznie i bojowo.

Burz Niszcz Zmieniaj

Zastanawiałeś się, dlaczego jedni odnoszą sukces, a inni nie? Być może ci drudzy nie mają wystarczająco dużo odwagi, by zmienić coś w swoim życiu. Może nie potrafią niczego zburzyć i zniszczyć. A Ty umiesz?

„Biznes ci ucieka”, Marcin Osman

Na pierwszy rzut ta książka to autobiografia i budowa wizerunku. Po dłuższym namyśle Marcin Osman szczerze opisuje "jak myśli", "jak postępuje" i jakie efekty uzyskuje. Nie jestem hustlerem i nie odnajduje się w tej filozofii ... ALE można między wierszami wyłuskać smaczki. Książka bardziej inspirująca i motywująca do działania.
CEO

Przedsiębiorca